Serdecznie witaliśmy 19 kwietnia 2015 r. w naszej wspólnocie pasterza naszej diecezji J.E. Ks. bp Zbigniewa Kiernikowskiego, który wizytował  naszą parafię.
Dominikanin Ojciec Jan Góra

W środę 19 grudnia 2012 r.  o godzinie 18.00 w naszym kościele
odbyła się uroczysta msza związana  z  intronizacją relikwii
Błogosławionego Jana Pawła II w kaplicy Matki Bożej
i Błogosławionego  - (kaplica Uzdrowień).
Mszę poprowadził Dominikanin Ojciec Jan Góra
Tegoroczne rekolekcje 2012 r. adwentowe poprowadził dla nas Ojciec Dominikanin Mirosław Nowak.
Warto zaznaczyć że przez wiele lat Ojciec Mirosław był mieszkańcem naszego miasta. Tu się wychował, zdobywał wykształcenie i tu ma swoją rodzinę. W młodości w naszym kościele służył do mszy świętej i pamięta wielu księży z naszej parafii
Ojciec dominikanin M. Nowak (1) Ojciec dominikanin M. Nowak (2) Ojciec dominikanin M. Nowak (3) Ojciec dominikanin M. Nowak (4)
Ojciec dominikanin M. Nowak (5) Ojciec dominikanin M. Nowak (6) Ojciec dominikanin M. Nowak (7) Ojciec dominikanin M. Nowak (8)
Ojciec dominikanin M. Nowak (9) Ojciec dominikanin M. Nowak (10) Ojciec dominikanin M. Nowak (11) Ojciec dominikanin M. Nowak (12)
Ojciec dominikanin M. Nowak (13) Ojciec dominikanin M. Nowak (14) Ojciec dominikanin M. Nowak (15) Ojciec dominikanin M. Nowak (16)
Ojciec dominikanin M. Nowak (17) Ojciec dominikanin M. Nowak (18) Ojciec dominikanin M. Nowak (19) Ojciec dominikanin M. Nowak (20)
Tegoroczne rekolekcje Wielkopostne 2014 r. prowadziła dla nas
Ks. Sławomir Stasiak, ur. 08.12.1965 r. w Dzierżoniowie, dr teologii (KUL Lublin), lic. nauk biblijnych (PIB Roma), dr hab. teologii w zakresie biblistyki (PWT Wrocław). Kierownik katedry teologii Starego Testamentu w Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Wykłada Pismo Święte w Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym we Wrocławiu i w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Legnickiej. Jest moderatorem Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II w Diecezji Legnickiej. Ostatnie publikacje: Wywyższenie w Listach św. Pawła na tle greckiej literatury klasycznej, TUM; Wrocław 2010, ss. 444; Jezus panem Szabatu. Studium egzegetyczno-teologiczne Łk 6,1-5, Atla2; Legnica 2012, ss. 114.
W dniu 6 maja 2014 r. odbyły się uroczystość Sakramentu Bierzmowania.  Uroczystej mszy przewodził ksiądz Robert Kristman Proboszcz katedry ś.w. Piotra i Pawła w Legnicy.