Nie wszyscy wiedzą że od marca 2006 r. w naszej parafii działa zespół wokalno-instrumentalny FIDES którego zadaniem jest służenie podczas Mszy św., różnego rodzaju świąt, oraz uroczystości.
zespol FIDES (10) zespol FIDES (1) zespol FIDES (5) zespol FIDES (13)
zespol FIDES (11) zespol FIDES (8) zespol FIDES (12) KAROL
OLGA zespol FIDES (7) zespol FIDES (9)
A tak o sobie mówi sam zespół:
Jesteśmy grupą grającą i śpiewającą na chwałę Pana. Istniejemy od wielu   lat, jednak jako zespół pod nazwą Fides od '97 roku.
Nazwa zespołu pochodzi od łacińskiego słowa FIDES, które tłumaczy się jako WIARA.
Są wśród nas zawodowcy zajmujący się muzyką, ale i amatorzy, którzy muzykę traktują jako pasję. Braliśmy udział w wielu przeglądach i festiwalach muzyki chrześcijańskiej. Na co dzień realizujemy się zawodowo, ale chętnie znajdujemy czas na wspólne spotkania, próby i uczestnictwo w życiu kościoła. Obecnie jesteśmy związani z parafią p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeleniej Górze.

SKŁAD ZESPOŁU "FIDES":
Karol - gitara, śpiew